Ogłoszenia Parafialne 23 wrzesień 2018 r.

XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018 r.

I. Pan Jezus przez całe swoje ziemskie życie wiedział, do czego się przygotowuje, że Jego śmierć będzie ceną za zbawienie ludzi. My też wiemy, że aby osiągnąć zbawienie, musimy przejść przez drogę codziennego krzyża naszych cierpień, niepowodzeń, grzechów. Zbawiciel wskazuje nam, że najlepszą postawą życiową jest postawa pełnego zaufania Panu Bogu. Mamy być jak małe dziecko, które bezgranicznie ufa swoim rodzicom.

II. Ruszyły prace na cmentarzu – zebrana kwota pieniędzy wystarczy na wykonanie ok. 450 m2 kostki brukowej w części cmentarza grzebalnego od strony Wrocieryża – za wszelką życzliwość i ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać. Dokładne rozliczenie podam po zakończeniu prac.

III. Na prośbę Urzędu Gminy w Michałowie podaję do wiadomości, że wszyscy zainteresowani dofinansowaniem do wymiany pieca, montażu instalacji fotowoltaicznych, termomodernizacji budynku mogą wziąć udział w szkoleniu w dniu 28 września 2018r. – piątek o godz. 18:00 w sali Urzędu Gminy w Michałowie w ramach Programu Czyste Powietrze.

IV. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism katolickich – nowe nr Niedzieli – Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

V. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Janinę Kozik – bliskim składamy wyrazy współczucia – zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …
VI. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby dobry Bóg czuwał nad nimi każdego dnia.