Ogłoszenia parafialne – 20.01.2019 r.

II Niedziela Zwykła – 20.01.2019 r.

I. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

II. Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii.
Drodzy Parafianie, za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania, rozmowy, za poczęstunki, za przywożenie na kolędę i odwożenie po zakończeniu kolędy, podwożenie gdy były duże odległości – pragnę Wam wszystkim podziękować.
Zapewniam Was o mojej modlitwie. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary dla mnie i na prace parafialne.
Szczególnie pragnę podziękować tym rodzinom i osobom, którzy rozumieli, że ksiądz przynosi Boże Bł. dla całej rodziny. Dziękuję tym, którzy moją wizytę uznali za wydarzenie wyjątkowe i dali temu wyraz odświętnym strojem.
Dziękuję również tym osobom, które w miarę możliwości postarały się tak ułożyć swoje obowiązki w pracy zawodowej, aby móc być obecnym podczas kolędy.
Jeśli jakaś rodzina nie mogła przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a życzyłaby sobie wizyty duszpasterskiej – proszę zgłosić w zakrystii.

III. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia. Również solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.
IV. Kolejną grupę kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10-ej.