Ogłoszenia duszpasterskie – 3 luty 2019 r.

IV Niedziela Zwykła – 3.02.2019 r.

I. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

II. Wyznaczona grupa kandydatów do bierzmowania będzie miała spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 10-ej. Natomiast wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszam w przyszłą Niedzielę na Mszę Św. o godz. 12-ej.

III. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich – nowe nr Niedzieli – Gościa Niedzielnego i dla dzieci – Promyczek Dobra.

IV. Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.

V. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Wiesława Dziuba – bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… .