Ogłoszenia parafialne 21.07.2019 r.

XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

I. Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach. Nowożeńcom Natalii i Arturowi życzymy wszelkiego dobra, dziękując za kwiaty na ich zaślubiny i dzisiejszą Niedzielę. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegłą niedziele i w ostatnim czasie ofiarowali kwiaty do naszego kościoła

II. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Trudzącym się pracą na roli, życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

III. W przyszłą niedzielę dzień szczególnej modlitwy w intencji kierowców – po każdej Mszy Św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i ich użytkowników z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

IV. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism katolickich – do nabycia nowe nr Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

V. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych.