Ogłoszenia parafialne – 3.11.2019 r.

XXXI Niedziela Zwykła – 3.11.2019 r.

I. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

II. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Rozpoczęła go Uroczystość Wszystkich Świętych. Składam serdeczne Bóg Zapłać wszystkim uczestniczącym we Mszy Św. na naszym cmentarzu – szczególnie tym, którzy w skupieniu przeżywali Eucharystię i brali czynny udział w modlitwie. Dziękuje serdecznie P. Zygmuntowi Mice za użyczenie i ustawienie nagłośnienia na cmentarzu.
Przypominam o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.
W tym tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 16-ej Msza Św. i modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

III. Niech naszej listopadowej refleksji nad przemijaniem towarzyszy dobra lektura. Polecamy nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

IV. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

V. W miniony wtorek pożegnaliśmy śp. Mariana Siwca – bliskim składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… .