Ogłoszenia parafialne – 09.06.2024 r.

X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 r.

I. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie.

II. W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie na zakończenie Mszy Św. o godz. 18-ej wspólnie odmawiamy bądź śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

III. Dzieci Pierwszokomunijne i z Rocznicy, Rodzice i opiekunowie, oraz inne osoby, które się zgłosiły udajemy się na pielgrzymkę dziękczynną do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic – wyjazd z parkingu przy kościele we wtorek 11.06 o godz. 630. Dzieci zabierają stroje liturgiczne. Nie zgłosiło się tyle chętnych, aby zamówić drugi autokarzamówiony został busdla 23 osób. Dzieci i osoby im towarzyszące zajmą miejsca w autokarze – pozostałe osoby będą podróżować busem.

IV. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism katolickich – Gość Niedzielny i Niedziela, kwartalnik Gościa – zatytułowany Wakacyjny przewodnik historyczny.

V. Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy wyrazy życzliwości i serdeczności.

VI. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Strączkiewicza i Bogumiłę Makuch – bliskim składamy szczere kondolencje, a zmarłych polecamy dobremu Panu Bogu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie ….