Ogłoszenia Parafialne 4 luty 2018 r.

V Niedziela Zwykła – 04.02.2018 r.

I. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

II. Świętokrzyskie Centrum Onkologii w ramach programu „ Być świadomą kobietą” – organizuje darmowe badania cytologiczne dla kobiet od 25 do 59 roku życia i mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 59 lat. Osoby należące do OSP – Sędowice wyszły z inicjatywą pomocy w dotarciu na te badania – więcej informacji i zapisy u P. Magdaleny Mitręga pod nr 537 530 281.

III. Informacja dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi i pierwszej Komunii Św.
Przymiarka strojów bezpośrednio u P. krawcowej w Pińczowie przy ul. Legionistów 30 – obok „Plusa”
Dziewczynki – piątek 9 lutego w godz. 15.00 – 16.00
Chłopcy – sobota 10 lutego w godz. 10.00 – 14.00

IV. Kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie formacyjne w piątek po Mszy Św. o godz. 16-ej.

V. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na Mszę Świętą podczas której będziemy modlić się szczególnie w intencji osób chorych i w podeszłym wieku, z udzieleniem sakramentu chorych zapraszam o godz. 12-ej.
Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej – przed Mszą św. będzie okazja do Spowiedzi Św. Zachęcam rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni. Osoby, które pragną przyjąć sakrament chorych, czyli źródło Łaski Bożej, uzdrowienia i umocnienia przynoszą ze sobą kartkę ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem.

VI. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.