Ogłoszenia parafialne 17 czerwiec 2018 r.

XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018 r.

I. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

II. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa po Mszy Św. o godz. 18-ej.

III. W ubiegłą Niedzielę zebrano do puszek ofiarę na Diecezjalny Fundusz Remontowo budowlany – 349,60 zł. Pieniądze przesłałem na konto wskazane przez Kurię diecezjalną. Za ofiary serdeczne Bóg Zapłać.
Odbyło się spotkanie Rady Parafialnej – sprawozdanie w przyszłą Niedzielę.

IV. Jutro udajemy się z pielgrzymką do Niepokalanowa i Warszawy – Dzieci Pierwszokomunijne i z Rocznicy zabierają ze sobą stroje liturgiczne.
Jest jeszcze 9 wolnych miejsc – można jeszcze dzisiaj zgłosić się w zakrystii lub telefonicznie. Koszt przejazdu 56 zł. od osoby.
Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 530 – Autokar i Bus zatrzymają się również w Sędowicach przy Ośrodku Zdrowia. Powrót w godz. wieczornych.

V. W piątek zakończenie roku szkolnego – Msza Św. dla Dzieci z SP z Sędowic ich rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły o godz. 8-ej.
Młodzież, Dzieci z innych szkół, uczestniczą we Mszach Św. w parafiach, gdzie znajdują się ich szkoły. Gorąco apeluję, aby podczas tych Mszy Św. przystąpić do komunii Św.
Okazja do spowiedzi codziennie od 17.30.

VI.Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej – do nabycia nowe nr Niedzieli, Gościa N. Małego Gościa N.

VII. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się w tym dniu w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższych dni życzymy wszelkiego Dobra.