Ogłoszenia parafialne 7 październik 2018 r.

XXVII Niedziela Zwykła – 07.10.2018 r.

I. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we wspólnocie małżeńskiej, rodzinnej.

II. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele po Mszy Św. o godz. 16-ej. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

III. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski.
Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
Kandydatów do bierzmowania wraz z Rodzicami zapraszam w przyszłą Niedzielę na Mszę Św. o godz. 12-ej – po Mszy Św. konferencja.

IV. Lektorów i Ministrantów zapraszam na Mszę Św. i modlitwę różańcową w piątek – po nabożeństwie spotkanie formacyjne.

V. Kandydaci do bierzmowania – wyznaczona grupa – spotkanie w sobotę o godz. 10-ej.

VI. Zachęcam do lektury i nabywania prasy katolickiej.
Pewnej rodzinie dziękuję za dwa kwiaty doniczkowe do kościoła.

VII. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.