Ogłoszenia Parafialne 18 listopada 2018 r.

XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2018 r.

I. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

II. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w ubiegłą Niedzielę uczestniczyli w uroczystości odpustowej ku czci Św. Marcina – patrona naszej parafii i w modlitwie za naszą Ojczyznę z racji Narodowego Święta Niepodległości.
Dziękuję przedstawicielom władz samorządowych – powiatu i gminy – pocztom sztandarowym OSP i innych lokalnych organizacji.
Bóg Zapłać wszystkim, którzy czynnie wzięli udział w procesji eucharystycznej – naszym strażakom, Panom niosącym chorągwie, Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich, ministrantom. Panu Organiście i Panu Kościelnemu. Wszystkim razem i każdemu z osobna serdeczne Bóg Zapłać. ——–

III. W najbliższy czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele – o P. Szymonie – organiście i Scholi.

IV. Kolejna wyznaczona grupa kandydatów do bierzmowania ma swoje spotkanie w sobotę o godz. 10-ej. – Zapraszam.

V. W zakrystii można nabyć kalendarze na przyszły Rok – misyjne, oraz rolnicze w formie książki z różnymi ciekawymi artykułami i poradami.

VI. Zachęcam jak zawsze do nabywania i lektury czasopism katolickich – nowe nr Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

VII. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizantach i jubilatach tego tygodnia.