Ogłoszenia parafialne 30.12.2018 r.

Niedziela Św. Rodziny
Jezusa, Maryi i Józefa – 30.12.2018 r.

I. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem prawdziwie dla Boga i rodziny.

II. Serdeczne podziękowanie składam mojej Mamie, która ufundowała do naszego kościoła nowy komplet haftowanych obrusów ołtarzowych – z motywem Bożego Narodzenia. Bóg Zapłać.

III. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę Św. i specjalne nabożeństwo o godz. 16-ej, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.

IV. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – Msze święte wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – w kościele o godz. 16-ej, a w kaplicy o godz. 18-ej. Tego dnia spowiedź święta pół godziny przed każdą Mszą Św.

V. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Tradycyjne błogosławieństwo kredy, kadzidła oraz wody podczas wszystkich Mszy Świętych.
Dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej – kolędy w przyszłym tygodniu.

VI. Wszystkich solenizantów i jubilatów najbliższych dni powierzamy opiece Świętej Rodziny.