Dzień Sakramentu Pokuty i Pojednania – Spowiedź św. – ODWOŁANA

W związku z zaostrzeniem przepisów mających na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się epidemii korona wirusa dzień spowiedzi św. zapowiadany w minioną Niedzielę na sobotę 28 marca br. zostaje odwołany.

Msze Św. zaplanowane na dzień spowiedzi św. zostaną odprawione w godzinach podanych wcześniej tylko i wyłącznie z udziałem zamawiających intencje – maksymalnie 5 osób. Powyższe ograniczenie obejmuje również pozostałe dni powszednie i najbliższe Niedziele do dnia 11 kwietnia br.

Pamiętajmy o uświęceniu Niedzieli przez pobożny udział we Mszach św. transmitowanych przez TV.

Z sakramentu spowiedzi św. można skorzystać codziennie pół godziny przed mszą św. W tym czasie będzie również udzielna komunia św.

Zachęcam do indywidualnej i rodzinnej modlitwy w intencji o oddalenie epidemii.

Ks. Marek Zyzański.