Serialowy hit w TV Trwam

W najbliższą niedzielę, 31 stycznia w Telewizji Trwam premierowy odcinek serialu “Jezus” – brazylijskiej superprodukcji. Emisja o godz. 10:40 oraz 21:45. Serial będzie emitowany w każdą niedzielę.

W pierwszym odcinku poznamy społeczne nastroje w Judei z czasów panowania Heroda. Mieszkańcy tego terenu nie godzą się na rzymski dyktat. Herod chce stłumić bunt i wykorzystuje do tego podległych mu żydowskich kapłanów. Maria pomaga rannemu rzymskiemu żołnierzowi. Zostaje pomówiona przez Asisę, która zarzuca jej zdradę ludu i cudzołóstwo.

religia klasa 6

W serialu wystąpiła plejada brazylijskich gwiazd filmowych i serialowych m.in. Dudu Azevedo, Marcos Winter, Guilherme Winter Dayenne Mesquita, Thalita Xavier, Juliana Xavier, Cláudia Mauro, Camila Mayrink, Isadora Cecatto, Adriana Birolli, Valentina Bulc, Beth Goulart, Raphael Sander, Zeca Carvalho, Jay Dee, Sacha Bali, Daniel Blanco, Tatsu Carvalho.

„Jezus” – emisja w każdą niedzielę (od 31 stycznia 2021 roku) o godz. 10:40 oraz 21:45 w Telewizji Trwam. W przypadku transmisji Mszy, uroczystości etc. w godzinach porannych emisja tylko o 21:45.