Ogłoszenia Parafialne 15.01.2023 r.

II Niedziela Zwykła –  15.01.2023 r.

I. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

II. W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w Niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

III.  Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedziela i Promyczek Dobra dla Dzieci.

IV. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolęda. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych domów i mieszkań, a przede wszystkim do rodzin z Bożym błogosławieństwem. W tym tygodniu chciałbym nawiedzić z wizytą duszpasterską parafian w następującym porządku:

Wrocieryż – od nr 1 do 43 – poniedziałek;

Jelcza Mała od nr 8 – 17 i Jelcza Wielka od nr 1 do P. Michała Makucha – wtorek;

Jelcza Wielka od P. Grzegorza Kasprzyka – do P. Andrzeja Bieniasa – czwartek;

Tur Górny od nr 55 – nr 23 – piątek;

Tur Górny od nr 22 od Tura Piaski do Rod. Wrona – w sobotę.

Początek wizyty duszpasterskiej w podanych dniach od godz. 9-ej.

Serdecznie proszę o przyjazd po mnie 10 min. wcześniej i o odwiezienie na plebanię po zakończeniu kolędy.

V. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższych dni, zwłaszcza Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia wszelkiego dobra i Bożego Błogosławieństwa.