Ogłoszenia parafialne 09.07.2023 r.

VIV Niedziela Zwykła – 09.07.2023 r.

I. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

Witamy naszych wakacyjnych gości, a trudniących się pracą na roli wspieramy naszą serdeczna modlitwą.

II. Dziękuję serdecznie za kwiaty do kościoła – Na najbliższą niedzielę proszę, aby o kwiaty zatroszczyły się następne rodziny i osoby.

Przekazano mi informacje, że przy wyznaczaniu rodzin i osób niektórzy zostali pominięci. Serdecznie przepraszam za niedopatrzenie. Jeśli w przyszłości taka sytuacja miałaby miejsce, to w żadnym przypadku nie będzie to zamierzone, ale po prostu przeoczenie, które proszę zgłaszać do mnie osobiście.

III. W dalszym ciągu kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania powinni w najbliższym możliwie czasie spotkać się ze mną, aby wykazać się znajomością wymaganej wiedzy o prawdach naszej wiary. Codziennie z wyjątkiem niedzieli oczekuję po ostatniej Mszy Św. wieczornej.

IV. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism katolickich – Gość Niedzielny i Niedziela, Promyczek Dobra dla Dzieci

V. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.