Ogłoszenia Parafialne 21 styczeń 2018 r.

III Niedziela Zwykła – 21.01.2018

I. Pan Jezus wciąż powołuje tych, którzy będą łowić ludzi w sieci zbawienia, bo czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.

II. Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii.
Drodzy Parafianie, za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania, rozmowy, za poczęstunki, za przywożenie na kolędę i odwożenie na plebanię, pragnę Wam wszystkim podziękować.
Zapewniam Was o mojej modlitwie. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary dla mnie i na prace parafialne.
Szczególnie pragnę podziękować tym rodzinom i osobom, które wizytę kapłana w swoim domu potraktowały poważnie.
Tym, którzy rozumieli, że ksiądz przynosi Boże Bł. dla całej rodziny. Dziękuję tym, którzy moją wizytę uznali za wydarzenie wyjątkowe i dali temu wyraz odświętnym strojem.
Dziękuję również tym osobom, które w miarę możliwości postarały się tak ułożyć swoje obowiązki w pracy zawodowej, aby móc być obecnym podczas kolędy. Jeśli jakaś rodzina nie mogła przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a życzyłaby sobie wizyty duszpasterskiej – proszę zgłosić w zakrystii.

III. Rodziców i dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej spowiedzi i I komunii Św. zapraszam na spotkanie w przyszłą Niedzielę po Mszy Św. o godz. 12-ej.

IV. Spotkanie Scholi w czwartek o godz. 17-ej.

V. Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, a jutro – Dzień Dziadka.
Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy również dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia.