Ogłoszenia parafialne 8 lipiec 2018 r.

XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018 r.

I. Pan Jezus przyznaje się do swojej rodziny, do swojego pochodzenia, swojego miasta i chociaż nie jest dobrze rozumiany, to jednak nie wypiera się swoich ziemskich korzeni. Swojej historii nikt nie może zmienić, ale można jej nadać nowy, piękniejszy bieg. Uczmy się od Pana Jezusa, nie zapominając o tym, co było, i nie zrażając się przeciwnościami, budować własną drogę realizowania powołania do szczęścia przekraczającego ziemski wymiar.

II. Jutro ostatni dzień, kiedy można przywozić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

III. Dziękuję serdecznie mieszkańcom Sędowic z nr 40 – 80 za zakupienie kwiatów do kościoła na dzisiejszą Niedzielę.

IV. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także naszym wakacyjnym gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych.